UPS

Niezawodne usługi kurierskie firmy UPS

UPS to jedna z firm kurierskich działających na terenie naszego kraju. Jest to firma, którą wiele osób zna już bardzo dobrze i ceni sobie jej kurierskie usługi. Sama firma gwarantuje dostawę każdej przesyłki na czas i do określonego miejsca, choćby miało się ono znajdować na krańcu świata.
Przesyłki kurierskie UPS mogą mieć różne swoje standardy i zawsze są odpowiednio zabezpieczone.

Rodzaje przesyłek UPS

Przez kurierską firmę UPS można przesłać przesyłki zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Przez firmę są określone rodzaje jej usług, z których każdy może wybrać dla siebie określoną opcję. UPS gwarantuje usługi:
– Standard, doręczenie przesyłki określonego dnia, pod wskazany adres,
– Express Saver, doręczenie przesyłki następnego dnia od nadania,
– UPS Ekspres, doręczenie paczki następnego dnia od momentu nadania, do godz. 12.00,
– UPS Express Plus, doręczenie następnego dnia do godziny 9.00.
W każdym przypadku istnieje możliwość monitorowania każdej przesyłki.
Przesyłki są odbierane od kuriera z miejsca nadawcy i dowożone bezpośrednio na adres odbiorcy. Czasami przez klientów jest wybierana opcja, że nadają paczkę w punkcie lub z danego punktu ją odbierają.

Dodatkowe usługi kurierskie

Przesyłki kurierskie UPS traktowane są standardowo lub według specjalnych opcji. Do każdej z nich można zamówić takie dodatkowe usługi jak: powiadomienia, dostarczenia z punktu do punktu, załatwienie zbiorczej odprawy celnej, zadeklarowanie wartości przesyłki, wykupienie możliwości zwrotu towaru, przesłanie przesyłki za pobraniem. W każdym wypadku obowiązują drobne dopłaty i każda opcja jest zróżnicowana, jeśli chodzi o dany kraj doręczenia lub odbioru paczki.

Co można wysłać przez UPS?

Za pomocą UPS można wysłać każdy rodzaj przesyłki i to każdym transportem. Przesyłki kurierskie UPS mogą być przesyłkami paletowymi lub odrębnymi, gabarytowymi lub standardowymi. Za każdym razem firma oblicza stawkę, którą trzeba zapłacić za usługę, biorąc pod uwagę wagę paczki, jej wymiary, rodzaj i trasę, którą ma przebyć.

Jeśli chcesz wysłać paczkę przez UPS skorzystaj z pomocy strony kuriernet.pl – https://www.kuriernet.pl/centrum-informacji/ups-dane-kontaktowe-i-informacje